Poniedziałek, 20.05.2024 11:24

Kołobrzeg - Morze z okien kawiarni

Link źródłowy

Kołobrzeg kamera na morze z okien kawiarni

Marine Hotel usytuowany jest zaledwie 20 metrów od piaszczystej kołobrzeskiej plaży przy ulicy Sułowskiego 9. Jest to jeden z trzech pięciogwiazdkowych hoteli w województwie zachodniopomorskim. Doskonałe położenie, wysoka jakość obsługi, a także bogate zaplecze SPA&Wellness zapewni doskonały wypoczynek dla ciała i duszy.

Powyższy obraz pochodzi z kamery obrotowej zamontowanej w kawiarni we wcześniej wspomnianym hotelu. Choć kamera zamontowana jest nieco niekorzystnie dla nas, to ukazuje przynajmniej część panoramy roztaczającej się z okien kawiarni i hotelu. Budynek został zaprojektowany i wybudowany na kształt litery V, co umożliwiło usytuowanie pomieszczeń tak, aby z każdego apartamentu roztaczał się wspaniały widok na Bałtyk i plażę.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Marine Hotel jest poza zasięgiem finansowym większości Polaków, lecz nikt nie jest na straconej pozycji, gdyż Kołobrzeg posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Szukając tańszych noclegów warto rozejrzeć się za kwaterami prywatnymi, w których bardzo często panuje przyjemna i kameralna, a przede wszystkim rodzinna atmosfera.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.8 °C (58.6 °F)
  • prędkość wiatru: 5.26 km/h (3.27 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 79 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Morze z okien kawiarni w miejscowości Kołobrzeg

Morze z okien kawiarni

Powiązane kategorie z kamerą nr 423:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.