Czwartek, 30.03.2023 04:20

Hel - Promenada spacerowa

Promenada spacerowa - Hel
Link źródłowy

Hel kamera na promenadę spacerową

Hel bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Jest jedynym miastem w naszym kraju otoczonym z trzech stron wodą, dzięki czemu uznawany jest za jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce.

Hel cieszy się największą popularnością przede wszystkim wśród amatorów sportów wodnych, ze względu na dość płytką Zatokę Pucką, która sprzyja początkującym, a także ze względu na pomyślne wiatry. Dodatkową atrakcją, która może poniekąd urozmaicić pobyt na Helu, jest możliwość podglądania licznych statków i motorówek sunących po wodzie. Do największych atrakcji miasta należy Fokarium, Muzeum Rybołówstwa Morskiego oraz latarnia morska. Miłośnicy militariów z pewnością nie będą zawiedzeni, gdyż znajduje się tutaj skansen broni morskiej, a także Muzeum Obrony Wybrzeża.

Widoczna na obrazie z kamery część promenady spacerowej zlokalizowana jest na samym skraju Cypla Helskiego. Może i widok ten nazbyt nie zachwyca, lecz szum fal morskich, a także świeże i rześkie powietrze bogate w dobroczynny jod oraz piękne widoki roztaczające się na Bałtyk zrewanżują przykry widok betonowego falochronu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.1 °C (43.1 °F)
  • prędkość wiatru: 8.14 km/h (5.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 209 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada spacerowa w miejscowości Hel

Promenada spacerowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 505:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.