Sobota, 13.04.2024 17:25

Hel - Deptak

Deptak - Hel
Link źródłowy

Hel kamera na deptak nad morzem

Droga widoczna z kamery to ulica Wiejska, deptak w mieście Hel, znajdującym się na skraju Półwyspu Helskiego, stanowiącego granicę Zatoki Gdańskiej i Zatoki Puckiej. Deptak liczy 900 metrów, rozciąga się między ulicami Przybyszewskiego i Kuracyjną. Ruch samochodowy jest tutaj dostępny jedynie dla zaopatrzenia i okolicznych mieszkańców.

Tuż przy początku ulicy Wiejskiej znajduje się niewielki park z Pomnikiem Obrońców Helu. Kierując się w górę ulicy napotkamy głównie bary, kawiarnie i restauracje. Przy drodze znajduje się także zabytkowy domek rybacki (obecnie także restauracja). Deptak posiada nową nawierzchnię, a wzdłuż niego stoją zadbane budynki. Poza sezonem turystycznym jest tu dość pusto i cicho, jednak letnie słońce sprawi, ze pojawią się tu stragany z nachalnymi sprzedawcami, przepełnione i hałaśliwe ogródki piwne, tłumy turystów przemierzających tę trasę wzdłuż i wszerz.

Ze skraju deptaka zlokalizowanego przy styku ulic Wiejskiej, Kuracyjnej i Bałtyckiej dojście na plażę spokojnym spacerem zajmuje jedynie 10 minut. Część drogi prowadzi przez las, co sprawia, że rekreacyjna przechadzka może być bardzo przyjemna.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64.1 °F)
  • prędkość wiatru: 5.41 km/h (3.36 mph)
  • wilgotność powietrza: 78 %
  • kierunek wiatru: 279 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Deptak w miejscowości Hel

Deptak

Powiązane kategorie z kamerą nr 492:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.