Wtorek, 28.01.2020 20:03

Hel - Bulwar Nadmorski

Bulwar Nadmorski - Hel
Link źródłowy

Hel kamera na bulwar nadmorski

Hel to niesłychanie popularny kurort nadbałtycki leżący na północy Polski, w województwie pomorskim, na malowniczej i ciekawej Mierzei Helskiej, opodal słynnej Juraty. Położenie Helu na cyplu Półwyspu Helskiego sprawia, że jest to wyjątkowe miasteczko, otoczone wodami Bałtyku z trzech stron, co daje fenomenalne wrażenie.

Hel największą popularnością cieszy się wśród miłośników windsurfingu i kitesurfingu. Sprzyjające wiatry oraz rozległe wody Morza Bałtyckiego stwarzają fenomenalne warunki do uprawiania różnych sportów wodnych, a płytkie wody są znacznym ułatwieniem dla początkujących osób. W przeszłości Hel miał ogromne znaczenie strategiczne, bowiem stanowił bazę morską floty wojennej, z rozbudowanym systemem stanowisk obrony artyleryjskiej. Do dnia dzisiejszego zachowały się liczne fragmenty Rejonu Umocnionego Helu.

Każdego roku Hel odwiedzany jest przez tysiące turystów z całego kraju. Charakterystyczne położenie miejscowości dodatkowo podkreśla jej wyjątkowość. Zapierające dech w piersiach widoki, bogate w jod powietrze, piaszczysta plaża oraz szereg możliwości spędzania wolnego czasu tworzą miejsce wręcz wymarzone do wypoczynku.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.3 °C (39.8 °F)
  • prędkość wiatru: 7.4 km/h (4.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 160 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 990 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Bulwar Nadmorski w miejscowości Hel

Bulwar Nadmorski

Powiązane kategorie z kamerą nr 838:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.