Poniedziałek, 06.12.2021 18:22

Bydgoszcz - Stok w Parku Myślęcinek

Stok w Parku Myślęcinek - Bydgoszcz

Bydgoszcz kamera na stok w Parku Myślęcinek

Letni Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek to największy park miejski w Polsce. Położony jest około trzech kilometrów na północ od centrum Bydgoszczy. Zajmuje on ponad 800-hekatrów terenów zielonych ze wzgórzami, jarami oraz stawami. Jedną z największych zimowych atrakcji parku jest stok narciarski.

Górna część stoku usytuowana jest na wysokości 107 m n.p.m., a różnica poziomów wynosi zaledwie 42 metry. Cały teren narciarski obsługiwany jest przez wyciąg orczykowy oraz podporowy. Wzdłuż nich biegną trzy trasy narciarskie o długości 170 metrów, 210 metrów oraz 250 metrów. Stok jest w całości oświetlony, ratrakowany, a także naśnieżany przez trzy armatki. W pobliżu działa serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkółka narciarska.

Latem Park Myślęcinek odwiedzany jest tłumnie przez mieszkańców Bydgoszczy, okolicznych miejscowości, a także turystów. Zostało tu wytyczone miejsce pod organizację koncertów, zjazdów oraz festiwali. Naturalnym bogactwem parku są stawy, które dostarczają wiele atrakcji. Ponadto znajduje się tu także skatepark, wakepark, miejsce do grillowania, plaża oraz miasteczko ruchu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1 °C (30.1 °F)
  • prędkość wiatru: 7.45 km/h (4.63 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 40 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok w Parku Myślęcinek w miejscowości Bydgoszcz

Stok w Parku Myślęcinek

Powiązane kategorie z kamerą nr 366:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.