Niedziela, 27.11.2022 02:15

Bydgoszcz - Stary Rynek

Stary Rynek - Bydgoszcz
Link źródłowy

Bydgoszcz kamera na Starym Rynku

Bydgoszcz to ósme co do wielkości miasto w Polsce, ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny województwa Kujawsko-Pomorskiego. Korzystne położenie, a także dynamiczny rozwój komunikacji sprawia, że miasto intensywnie się rozwija.

W Bydgoszczy studiuje ponad 40 tysięcy studentów i liczy prawie 360 tysięcy mieszkańców. Głównym miejscem wielu wydarzeń kulturalnych, imprez rozrywkowych, a przede wszystkim wspaniałym miejscem do spędzenia czasu przy piwie, herbacie lub na spacerach jest Stary Rynek oraz bulwar nad rzeką. Kamera zamontowana jest na jednym z budynków położonych na Starym Rynku, i chyba każdy się zgodzi, że widok ten, całkowicie "zabija" stereotyp "Brzydgoszczy". Pięknie odrestaurowane, kolorowe kamienice nadają fantastyczny klimat dla Starego Rynku, a także cieszą oczy zachwyconych turystów.

Stare Miasto, to nie tylko Stary Rynek, ale również zabytkowa Katedra wybudowana ponad 500 lat temu, neogotycka hala targowa z 1904 roku, neogotycki kościół św. Andrzeja Boboli z ponad 70-metrową wieżą, oraz masywny gmach Wojewódzkiego Sądu Okręgowego z 1906 roku. Na zwiedzanie bydgoskiego centrum oraz Starego Miasta warto zarezerwować sobie kilka godzin, aby mieć również czas na chwilę odpoczynku w tym wspaniałym miejscu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.3 °C (34.4 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 250 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1029 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stary Rynek w miejscowości Bydgoszcz

Stary Rynek

Powiązane kategorie z kamerą nr 615:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.