Sobota, 04.02.2023 20:12

Bydgoszcz - Urząd Wojewódzki

Urząd Wojewódzki - Bydgoszcz
Link źródłowy

Bydgoszcz kamera z urzędu wojewódzkiego

Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej na wieżowcu Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego położonego przy ulicy Jagielońskiej 3. Obiektyw kamery został skierowany na północny-wschód. Budynek urzędu położony jest w samym sercu miasta, przy ulicy Jagiellońskiej 3.

W Bydgoszczy jest kilka obiektów i miejsc, które koniecznie powinniśmy odwiedzić. Oczywiście, jak w wielu miastach w Polsce, tak i tutaj, koniecznie trzeba poświęcić nieco czasu na spacer po bydgoskim Starym Mieście, którego największą atrakcją jest Stary Rynek otoczony malowniczymi XIX-wiecznymi kamienicami, położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. Do najważniejszych zabytków Starego Miasta, a także Bydgoszczy należy Katedra wybudowana w 1502 roku, budynek Ratusza (niegdyś kolegium jezuickie) powstały w 1653 roku, a także neogotycka hala targowa wybudowana w 1904 roku.

Zieloną enklawą miasta jest wyspa Młyńska położona w centrum Bydgoszczy. Budynki wybudowane na wyspie w większości pochodzą z XIX wieku, a obecnie mieszczą się w nich muzea. Wspaniałe, zielone miejsce do spędzenia przyjemnych chwil błogiego relaksu.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -2 °C (28.3 °F)
  • prędkość wiatru: 9.93 km/h (6.17 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 320 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1034 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Urząd Wojewódzki w miejscowości Bydgoszcz

Urząd Wojewódzki

Powiązane kategorie z kamerą nr 612:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.