Czwartek, 29.10.2020 10:52

Bydgoszcz - Terrarium z krokodylami

Terrarium z krokodylami - Bydgoszcz
Link źródłowy

Bydgoszcz kamera w terrarium z krokodylami

Kamera została zamontowana nad basenem, w którym mieszkają krokodyle. Pawilon, w którym mieści się terrarium i akwarium znajduje się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek Sp. z.o.o. w Bydgoszczy. Myślęcinek to największy park miejski w Polsce, położony jest w północnej części Bydgoszczy, około 5 kilometrów od centrum miasta.

Park w Myślęcinku położony jest na powierzchni ponad 800 hektarów, jest to olbrzymi obszar rekreacyjno-wypoczynkowy. Najpopularniejszym miejscem w całym kompleksie leśnym jest Różane Pole, na którym organizowane są najróżniejsze wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe, a także pikniki oraz koncerty. W graniach parku funkcjonuje Lunapark, Park Miniatur, Park Dinozaurów, a zimą do Myślęcinka zjeżdżają się miłośnicy białego szaleństwa, aby poszusować na stoku narciarskim.

Pawilon zoologiczny funkcjonuje od 2014 roku. W myślęcinkowym zoo możemy zobaczyć rodzime ssaki, ptaki, płazy i bezkręgowce, a także egzotyczne okazy, jak krokodyle. Gady aktywne są praktycznie przez całą dobę, lecz najbardziej późnym wieczorem i w nocy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.1 °C (53.9 °F)
  • prędkość wiatru: 9.98 km/h (6.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 220 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Terrarium z krokodylami w miejscowości Bydgoszcz

Terrarium z krokodylami

Powiązane kategorie z kamerą nr 606:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.