Środa, 24.07.2024 18:35

Bydgoszcz - Stare Miasto

Stare Miasto - Bydgoszcz

Bydgoszcz kamera na Starym Mieście

Obiegowa opinia o Bydgoszczy, nie jest nazbyt przychylna miastu, i raczej odstrasza turystów, aniżeli zachęca do jego odwiedzania. Przez wielu, Bydgoszcz potocznie nazywana jest Brzydgoszcz, lecz powyższy widok z kamery, przynajmniej częściowo obala ten stereotyp.

Bydgoski Stary Rynek, które możecie zobaczyć na obrazie z kamery przekazującej obraz na żywo w wersji LIVE, jest dowodem na to, że Brzydgoszcz nie jest taka brzydka, jak moglibyśmy sądzić po nazwie. Stare Miasto położone w sercu Bydgoszczy zachwyca wspaniałymi kamienicami, przyjemnymi uliczkami oraz licznymi punktami gastronomicznymi. Spacerując po starówce, warto się porozglądać i zwrócić uwagę, na rozlokowane po całym mieście instalacje artystyczne, niektóre z nich, z pewnością was zaskoczą.

W Polsce można spotkać wiele stereotypów, które nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym. Dobrym przykładem są "białe niedźwiedzie", jest to stereotyp, którym określa się tereny województwa podlaskiego, jako miejsce położone daleko od centrum, będące martwym terenem, a nawet pustynią kulturalną. Wiele stereotypów jest bardzo krzywdzących, dlatego też trzeba z nimi walczyć. A czy faktycznie Bydgoszcz to Brzydgoszcz, możecie się przekonać podglądając kamery udostępnione w naszym serwisie. Jesteśmy ciekawi waszej opinii.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.4 °C (72.3 °F)
  • prędkość wiatru: 11.59 km/h (7.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 70 %
  • kierunek wiatru: 300 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stare Miasto w miejscowości Bydgoszcz

Stare Miasto

Powiązane kategorie z kamerą nr 609:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.