Środa, 24.07.2024 18:40

Bydgoszcz - Przystań nad rzeką Brda

Przystań nad rzeką Brda - Bydgoszcz
Link źródłowy

Bydgoszcz kamera na przystani nad Brdą

Kamera została zamontowana na przystani Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Lotto-Bydgostia usytuowanej nad rzeką Brdą w Bydgoszczy przy ulicy Żupy 4. Klub powstał 4 grudnia 1928 roku, a jego obecna siedziba, a także cała infrastruktura usytuowana jest opodal przystani widocznej na obrazie z kamery.

Przystań wyposażona jest w nabrzeże, do którego mogą przybijać łodzie wioślarskie i motorówki (mają także możliwość zacumowania w awanporcie). Ponadto kompleks składa się z trzech obiektów, w budynku głównym znajdują się pomieszczenia biurowe, pokoje trenerów, szatnie zawodników, bar oraz sala imprezowa, siłownia, sauna i hangar łodzi wioślarskich. W drugim budynku, połączonym łącznikiem, znajduje się sala ergometrów. W kolejnym, mieszczą się pomieszczenia sekcji kajakowej.

W bydgoskich szkołach zostały stworzone sekcje wioślarskie. Swoją przygodę, wioślarz lub wioślarka mogą rozpocząć już w gimnazjum, gdzie będą trenować pod okiem doświadczonych nauczycieli. Ścieżka edukacyjna została przygotowana tak, aby podczas nauki, od gimnazjum aż po szkołę wyższą, kandydat mógł uprawiać wioślarstwo na każdym etapie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.5 °C (72.4 °F)
  • prędkość wiatru: 11.59 km/h (7.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 66 %
  • kierunek wiatru: 300 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Przystań nad rzeką Brda w miejscowości Bydgoszcz

Przystań nad rzeką Brda

Powiązane kategorie z kamerą nr 608:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.