Piątek, 01.12.2023 02:14

Wieżyca - Stok narciarski

Link źródłowy

Wieżyca kamera na stok narciarski

Wieżyca to najwyższy szczyt na Nizinie Europejskiej, który położony jest w samym sercu Kaszub na Pomorzu. Na zboczach wzniesienia działa Centrum Sportów Zimowych Koszałkowo-Wieżyca, jest to najlepiej przygotowany stok narciarski w województwie pomorskim.

Obraz pochodzi z kamery obrotowej zamontowanej przy górnej części stoku narciarskiego, wzdłuż którego biegnie wyciąg orczykowy o długości 300 metrów. Równolegle do wcześniej wspomnianego wyciągu działają dwa inne orczyki o długości 300 i 260 metrów. Trasy, biegnące wzdłuż najdłuższych wyciągów oznaczone są kolorem czerwonym, zaś przy krótszym wyciągu biegnie trasa niebieska. W ośrodku zostały przygotowane również dodatkowo dwa wyciągi obsługujące tor snowtubingowy, jeden dla początkujących oraz oddzielny dla dzieci. Spragnieni mocnych wrażeń amatorzy białego szaleństwa mają do dyspozycji snowpark, w którym zostały przygotowane przeszkody m.in. A-rail 8 m, speed rail 4 m, wallride oraz skocznie. Wszystkie stoki są sztucznie naśnieżane, ratrakowane oraz oświetlone, co w szczególności zadowoli amatorów nocnej jazdy.

Centrum Sportów Zimowych Koszałkowo-Wieżyca przypadnie do gustu osobom, które jeżdżą na nartach w celach rekreacyjnych. Jest to również wspaniałe miejsce do zorganizowania spotkania rodzinnego, firmowego czy też wypadu ze znajomymi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -6.1 °C (21 °F)
  • prędkość wiatru: 6.02 km/h (3.74 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 243 °
  • zachmurzenie: 31 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Wieżyca

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 238:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.