Środa, 24.07.2024 18:41

Wieżyca - Stok narciarski

Link źródłowy

Wieżyca kamera na stok narciarski

Wieżyca to najwyższy szczyt na Nizinie Europejskiej, który położony jest w samym sercu Kaszub na Pomorzu. Na zboczach wzniesienia działa Centrum Sportów Zimowych Koszałkowo-Wieżyca, jest to najlepiej przygotowany stok narciarski w województwie pomorskim.

Obraz pochodzi z kamery obrotowej zamontowanej przy górnej części stoku narciarskiego, wzdłuż którego biegnie wyciąg orczykowy o długości 300 metrów. Równolegle do wcześniej wspomnianego wyciągu działają dwa inne orczyki o długości 300 i 260 metrów. Trasy, biegnące wzdłuż najdłuższych wyciągów oznaczone są kolorem czerwonym, zaś przy krótszym wyciągu biegnie trasa niebieska. W ośrodku zostały przygotowane również dodatkowo dwa wyciągi obsługujące tor snowtubingowy, jeden dla początkujących oraz oddzielny dla dzieci. Spragnieni mocnych wrażeń amatorzy białego szaleństwa mają do dyspozycji snowpark, w którym zostały przygotowane przeszkody m.in. A-rail 8 m, speed rail 4 m, wallride oraz skocznie. Wszystkie stoki są sztucznie naśnieżane, ratrakowane oraz oświetlone, co w szczególności zadowoli amatorów nocnej jazdy.

Centrum Sportów Zimowych Koszałkowo-Wieżyca przypadnie do gustu osobom, które jeżdżą na nartach w celach rekreacyjnych. Jest to również wspaniałe miejsce do zorganizowania spotkania rodzinnego, firmowego czy też wypadu ze znajomymi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18 °C (64.4 °F)
  • prędkość wiatru: 5.18 km/h (3.22 mph)
  • wilgotność powietrza: 84 %
  • kierunek wiatru: 319 °
  • zachmurzenie: 96 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Wieżyca

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 238:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.