Środa, 24.07.2024 17:46

Wieżyca ↓

Wieżyca - Wyciąg narciarski

Link źródłowy

Wieżyca kamera na wyciąg narciarski

Koszałkowo-Wieżyca to największy ośrodek narciarski na Pomorzu. Miłośnicy białego szaleństwa do dyspozycji mają cztery orczyki, dwa wyciągi dla początkujących oraz dwa tory snowtubbingowe.

Na obrazie z kamery widoczny jest wyciąg A, orczyk o długości 300 m. Równolegle do w/w wyciągu położone są pozostałe orczyki o długości 300 i 260 metrów. Trasy biegnące wzdłuż wyciągów oznaczone są kolorem czerwonym. Nieco niżej pomiędzy wyciągiem A i C znajduje się niewielki wyciąg dla dzieci, przy którym działa przedszkole narciarskie. Koszałkowo-Wieżyca to dość spory ośrodek sportów zimowych, stworzony z myślą o całych rodzinach. Podczas gdy rodzice szusują na nartach, dzieci mogą zjeżdżać na dętkach (snowtubbing). Z myślą o najmłodszych została przygotowana karuzela śnieżna, gdzie pod okiem rodziców, dzieciaki mogą bezpiecznie się bawić.

Latem Koszałkowo-Wieżyca jest również wspaniałym miejscem aktywnego wypoczynku. Miłośnicy sportów zimowych mogą chociaż częściowo zaspokoić swoje potrzeby letnią alternatywą snowboardu - mountainboardem. Dodatkową atrakcją przeznaczoną głównie dla amatorów mocniejszych wrażeń jest zjazd trójkołowcem górskim po stoku.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.5 °C (65.3 °F)
  • prędkość wiatru: 5.04 km/h (3.13 mph)
  • wilgotność powietrza: 84 %
  • kierunek wiatru: 318 °
  • zachmurzenie: 94 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wyciąg narciarski w miejscowości Wieżyca

Wyciąg narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 256:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.