Piątek, 19.07.2024 10:11

Giżycko - Widok na Jezioro Niegocin

Widok na Jezioro Niegocin - Giżycko

Giżycko web kamera na j. Niegocin

Kamera została zamontowana na wyspie Giżyckiej, gdzieś w okolicach Twierdzy Boyen. Zdjęcia wysyłane przez kamerę obrotową ukazują głównie Jezioro Niegocin oraz nabrzeże od strony Giżycka. Niestety jakość przekazywanych zdjęć jest zatrważająco niska, i oprócz zarysów niektórych charakterystycznych budynków, a także Jeziora Niegocin ciężko dostrzec coś więcej.

Kamera wykonuje niewielki obrót, w oddali z łatwością można dostrzec Wieżę Ciśnień wzniesioną w 1900 roku, w której na ostatniej kondygnacji obecnie mieści się kawiarnia, będąca doskonałym punktem widokowym. Ponadto dość dobrze widoczne są także pylony utrzymujące kładkę, która stosunkowo niedawno została oddana do użytku. Nieco słabiej, lecz w dalszym ciągu widoczne są porty: Ekomariny oraz Żeglugi Morskiej Giżycko.

Aby móc wędkować legalnie na Jeziorze Niegocin trzeba wykupić czasowe zezwolenie. W zależności od sposobu łowienia (z brzegu lub łodzi) ceny się różnią. Zezwolenia wydaje Gospodarstwo Rybackie w Giżycku. Wędkarze łowiący w Niegocinie mogą liczyć głównie na leszcze, płocie, węgorze, sandacze i szczupaki.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.4 °C (68.6 °F)
  • prędkość wiatru: 7.53 km/h (4.68 mph)
  • wilgotność powietrza: 64 %
  • kierunek wiatru: 294 °
  • zachmurzenie: 5 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok na Jezioro Niegocin w miejscowości Giżycko

Widok na Jezioro Niegocin

Powiązane kategorie z kamerą nr 957:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.