Sobota, 22.06.2024 05:37

Giżycko - Port

Port  - Giżycko
Link źródłowy

Giżycko web kamera na Port Ekomarina

Obrotowa kamera, z której obraz mamy przyjemność oglądać zamontowana została na nowo wybudowanej kładce w Giżycku, będącej jedną z większych atrakcji miasta. Dzięki kamerze, mamy szansę ujrzeć fantastyczne widoki roztaczające się z kładki.

Choć jakość obrazu z kamery nie jest najlepsza, to pozwala na dość przyjemne kontemplowanie widoków oraz ukazuje część giżyckiego portu Ekomarina. Port Ekomarina położony jest w odległości zaledwie 500 metrów od centrum miasta, pomiędzy torami kolejowymi, a spacerowym molo, nad Jeziorem Niegocin. Port wybudowany został w 2010 roku, i wyposażony jest w pełne zaplecze techniczne, a także sanitarne. Basen portowy Ekomariny jest w stanie pomieści blisko 140 jednostek pływających, w tym 106 jednostek do 12 metrów długości, oraz 32 jednostki o długości przekraczającej 12 metrów. Ponadto żeglarze mają do dyspozycji również 6 stanowisk serwisowych oraz slipy.

Ruch obrotowy kamery rozpoczyna się widokiem na kładkę, a następnie jej obiektyw obraca się w prawo. Wówczas widoczny jest port Ekomariny, natomiast po lewej stronie (od kładki), usytuowany jest Port Żeglugi Mazurskiej Giżycko, niestety nie jest on widoczny na zdjęciach z kamery.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.2 °C (61.2 °F)
  • prędkość wiatru: 7.34 km/h (4.56 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 111 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port w miejscowości Giżycko

Port

Powiązane kategorie z kamerą nr 951:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.