Piątek, 01.12.2023 18:00

Giżycko ↓

Giżycko - Jezioro Niegocin

Link źródłowy

Giżycko kamera na Jezioro Niegocin

Kamera została umieszczona na tarasie widokowym, będącym zakończeniem niedawno wybudowanej kładki, która łączy centrum miasta z nabrzeżem Jeziora Niegocin. Widok z tej kamery należy do niesłychanie interesujących, bowiem kamera wykonuje pełny obrót, czyli 360 stopni. Niestety bardzo często obudowa kamery jest zabrudzona pajęczynami i kurzem, co skutecznie uprzykrza podziwianie widoków.

Jezioro Niegocin jest trzecim, pod względem wielkości, jeziorem mazurskim. Zajmuje powierzchnie około 2000 hektarów, a jego głębokość dochodzi do blisko 40 metrów. Niewątpliwie, jest to jezioro uwielbione przez żeglarzy, a także kajakarzy, bowiem przez Niegocin przebiegają szlaki żeglarskie i kajakarskie. Jedną z największych atrakcji, cieszącą się dość dużą popularnością wśród turystów, jest możliwość wypłynięcia w rejs po Jeziorze Niegocin.

Turyści pragnący wypocząć z dala od zgiełku Giżycka i tłumów urlopowiczów mają do dyspozycji kilka mniejszych, ale równie urokliwych miejscowości położonych nad Jeziorem Niegocin m.in.: Bystry, Grajwo, Ruda, Kąp, Rydzewo, Wilkasy, Strzelce, a także Bogaczewo.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1.6 °C (29 °F)
  • prędkość wiatru: 7.81 km/h (4.85 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 244 °
  • zachmurzenie: 71 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Jezioro Niegocin w miejscowości Giżycko

Jezioro Niegocin

Powiązane kategorie z kamerą nr 952:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.