Piątek, 19.04.2024 19:49

Ustka - Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej

Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej - Ustka

Ustka kamera na ławeczkę Ireny Kwiatkowskiej

Szklanym okiem kamery możecie zobaczyć ławeczkę Ireny Kwiatkowskiej, która została usytuowana w fantastycznym parku uzdrowiskowym położonym opodal promenady nadmorskiej.

Irena Kwiatkowska-Kielska urodziła się 17 września 1912 roku w Warszawie, zmarła zaś 3 marca 2011 w Konstancinie-Jeziornie. Była niesłychanie utalentowaną aktorką teatralną, występowała na deskach teatru Powszechnego w Warszawie, Nowym w Poznaniu, a także Polskim w Katowicach. Ponadto odegrała również wiele ról w filmach. Irena Kwiatkowska-Kielska występowała także w Kabarecie Starszych Panów oraz Kabarecie Dudek. Pomnik został odsłonięty 25 lipca 2012 roku, z chęci upamiętnienia wyśmienitej aktorki, która bardzo kochała Ustkę i często przyjeżdżała do miasta w celach wypoczynkowych.

Park uzdrowiskowy jest wyśmienitym miejscem wypoczynku dla wszystkich kuracjuszy i turystów, a przede wszystkim rodzin z dziećmi. Na terenie parku powstał plac zabaw, który cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Oświetlone ścieżki, przyjemne zielone otoczenie, a także wspaniała panująca tutaj atmosfera zachęca do odpoczynku, a cień drzew pozwala uchronić się przed gorącymi promieniami słońca.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.3 °C (41.6 °F)
  • prędkość wiatru: 11.65 km/h (7.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 75 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1002 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej w miejscowości Ustka

Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej

Powiązane kategorie z kamerą nr 477:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.