Sobota, 13.04.2024 17:14

Tylicz - Stacja narciarska Tylicz-Ski

Link źródłowy

Tylicz kamera na stację narciarską

Piękne zimowe krajobrazy, dobrze naśnieżone stoki oraz świetną zabawę gwarantuje stacja narciarska Tylicz-Ski położony w Tyliczu, niecałe 10 kilometrów od Krynicy-Zdrój.

Bardzo dobrze przygotowanych aż osiem tras narciarskich obsługiwanych przez 5 wyciągów, zachęcają do całodziennego szusowania po stokach. Świetne warunki narciarskie oraz profesjonalni instruktorzy stwarzają idealne warunki do rozpoczęcia swojej przygody z nartami lub snowboardem. Początkujący do dyspozycji mają oddzielne polanki z wyciągami baby-ski, gdzie bezpiecznie nauczą się stawiać swoje pierwsze kroki na nartach. Główny stok obsługiwany przez kolejkę krzesełkową przypadnie do gustu doświadczonym miłośnikom białego szaleństwa, dzięki dużym powierzchniom stoków jazda jest bezpieczna oraz komfortowa, bez większej obawy zderzenia się z innym uczestnikiem nartostrady. Większość tras, aż 6 z 7 znajdujących się na terenie stacji narciarskiej jest naśnieżanych oraz oświetlonych w całości, dzięki czemu wielbiciele nocnej jazdy mogą szusować na stokach do późnych godzin wieczornych.

Tylicz położony jest zaledwie kilka kilometrów od Krynicy-Zdrój, z której bez problemu dojedziemy do stacji narciarskiej oraz samej miejscowości, jednym z busów często kursujących na tej trasie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.7 °F)
  • prędkość wiatru: 5.63 km/h (3.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 10 %
  • kierunek wiatru: 339 °
  • zachmurzenie: 30 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Tylicz-Ski w miejscowości Tylicz

Stacja narciarska Tylicz-Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 170:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.