Poniedziałek, 20.05.2024 12:16

Tylicz - Master Ski

Link źródłowy

Tylicz kamera na stok w stacji Master Ski

Szklanym okiem kamery, zamontowanej przy dolnej stacji wyciągów, możemy zobaczyć większą część ośrodka narciarskiego Master Ski usytuowanego w Tyliczu. Master Ski to bez wątpienia jeden z największych i najciekawszych kompleksów narciarskich w regionie, który ciszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców.

Kręgosłupem stacji Master Ski jest kolej krzesełkowa, wyposażona w czteroosobowe krzesełka, o długości 700 metrów. Kolej wspomagają 2 wyciągi talerzykowe, o długości 600 i 500 metrów, które zostały postawione równolegle do krzesła. Wszystkie wyciągi obsługują w miarę łatwe, niebieskie i niebiesko-czerwone trasy zjazdowe. Te bardziej nachylone trasy poprowadzone zostały głównie po środkowej części stoku, natomiast łatwiejsze odbiegają nieregularnym łukiem od linii kolei. W sumie wytyczonych zostało aż 8 tras narciarskich, o długości od 500 do 1000 metrów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zaznaczone trasy na mapie ośrodka to raczej warianty tego samego zjazdu, aniżeli autonomiczne trasy.

Nieco na uboczu, w dolnej partii stoku, ustawiony został oddzielny wyciąg dla dzieci, obsługujący niewielkie poletko do jazdy. Większość tras narciarskich jest znakomicie oświetlona oraz oczywiście sztucznie naśnieżana. W obrębie stacji funkcjonuje serwis i wypożyczalnia sprzętu, restauracja, a także szkółka narciarska.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.2 °C (63 °F)
  • prędkość wiatru: 3.51 km/h (2.18 mph)
  • wilgotność powietrza: 52 %
  • kierunek wiatru: 142 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Master Ski w miejscowości Tylicz

Master Ski

Powiązane kategorie z kamerą nr 1094:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.