Piątek, 19.04.2024 19:41

Tylicz - Wyciąg narciarski

Link źródłowy

Tylicz kamera na wyciąg narciarski

Tylicz to wieś położona zaledwie parę kilometrów na wschód od Krynicy-Zdrój. W latach 80. powstawał tu pierwszy wyciąg orczykowy. Obraz pochodzi z kamery znajdującej się na terenie ośrodka narciarskiego MasterSki.

Z centrum Tylicza zaledwie kilka kroków dzieli nas od stacji narciarskiej MasterSki. Początkowo kierujemy się w stronę parkingów, a następnie przechodzimy przez mostek na Muszynce i tak w ciągu krótkiej chwili dochodzimy już do terenu wyciągu narciarskiego. Przy dolnych stacjach wyciągów znajduje się restauracja, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Główny orczyk wwiezie nas pod szczyt góry Szubienica, skąd do wyboru mamy kilka wariantów tras zjazdowych, w początkowej części stok jest łagodny natomiast dalej nieco bardziej stromy. Równolegle do głównego wyciągu położony jest kolejny krótszy orczyk. Właściciele stacji nie zapomnieli również o swoich najmłodszych gościach, nieco na uboczu znajduje się krótki 150 metrowy wyciąg orczykowy, wzdłuż którego idzie łatwa i przyjemna trasa narciarska odpowiednia dla dzieci. Większość tras jest oświetlonych oraz sztucznie naśnieżanych.

Podsumowując, ośrodek narciarski MasterSki jest dość dobrze zagospodarowanym i przyjemnym terenem rodzinnym, niewątpliwą zaletą jest jego położenie zaledwie 200 metrów od rynku oraz dość duży parking.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.5 °C (34.6 °F)
  • prędkość wiatru: 0.72 km/h (0.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 10 %
  • kierunek wiatru: 22 °
  • zachmurzenie: 96 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wyciąg narciarski w miejscowości Tylicz

Wyciąg narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 219:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.