Poniedziałek, 20.05.2024 11:45

Szczawnica - Panorama Pienin

Panorama Pienin - Szczawnica
Link źródłowy

Szczawnica kamera na panoramę Pienin

Szczawnica jest doskonałym miejscem wypoczynkowym dla całych rodzin o każdej porze roku. Wspaniałe miejsca piknikowe na zboczach Palenicy, trasy piesze oraz rowerowe, spływ malowniczym przełomem Dunajca na tratwach, zabytki z XIX wieku oraz wody lecznicze to tylko niektóre z atrakcji czekających na turystów.

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji Szczawnicy jest wyprzęgana czteroosobowa kolejka linowa, której dolna stacja znajduje się w centrum miasta opodal dworca PKS. Napowietrzny transport przez cały rok wwozi turystów na szczyt Palenicy, zimą zaś służy głównie narciarzom. Doskonale przygotowane trasy, które są naśnieżane oraz ratrakowane, zachęcają do całodziennego szusowania na nartach lub snowboardzie. Turyści na terenie ośrodka narciarskiego Palenica do dyspozycji mają 3 wyciągi orczykowe.

Panoramę gór widoczną na obrazie z kamery zobaczyć możecie z kompleksu narciarskiego Palenica w Szczawnicy, miasta uzdrowiskowego, cenionego oraz odwiedzanego przez wielu turystów każdego roku.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.9 °C (67.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.69 km/h (1.05 mph)
  • wilgotność powietrza: 47 %
  • kierunek wiatru: 99 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama Pienin w miejscowości Szczawnica

Panorama Pienin

Powiązane kategorie z kamerą nr 126:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.