Poniedziałek, 18.10.2021 23:21

Świeradów-Zdrój - SKI&SUN

SKI&SUN - Świeradów-Zdrój

Widok z kamery na panoramę ze szczytu Stogu Izerskiego w Świeradie-Zdroju

W góry wybieramy się z różnych powodów, aby spędzić aktywnie wypoczynek, podziwiać piękne widoki, pooddychać świeżym powietrzem lub też doświadczyć bliskości przyrody. Tego wszystkiego zaznamy w Świeradowie-Zdroju - widoczny obraz z kamery ukazuje panoramę roztaczającą się na okolice Świeradowa-Zdroju, z stacji narciarskiej SKI&SUN położonej na zboczach Stogu-Izerskiego (1107 m n.p.m.).

Jedną z większych atrakcji w ośrodku narciarskim SKI&SUN jest ośmioosobowa kolej gondolowa, która po raz pierwszy wystartowała w 2008 roku. Napowietrzna kolejka działa przez cały rok, w sezonie letnim urozmaica turystom wyprawy piesze i rowerowe - zimą zaś, ułatwia szusowanie narciarzom. W ośrodku znajduje się jedna z najdłuższych tras narciarskich w Polsce, która ma aż 2500 metrów, w całości oświetlona, a jej średnie nachylenie wynosi 19%.

Ośrodek narciarski SKI&SUN wyróżnia się niespotykanie wysokim poziomem usług, komfortem oraz zaawansowaniem technologicznym, na miarę najlepszych alpejskich kurortów. Niewątpliwie jest to miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w pobliżu, obowiązkowy przystanek dla miłośników sportów zimowych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.7 °C (42.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.64 km/h (2.26 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 176 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1026 hPa

Przykładowy obraz z kamery: SKI&SUN w miejscowości Świeradów-Zdrój

SKI&SUN

Powiązane kategorie z kamerą nr 109:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.