Sobota, 15.06.2024 23:18

Świeradów-Zdrój - SKI&SUN

SKI&SUN - Świeradów-Zdrój

Widok z kamery na panoramę ze szczytu Stogu Izerskiego w Świeradie-Zdroju

W góry wybieramy się z różnych powodów, aby spędzić aktywnie wypoczynek, podziwiać piękne widoki, pooddychać świeżym powietrzem lub też doświadczyć bliskości przyrody. Tego wszystkiego zaznamy w Świeradowie-Zdroju - widoczny obraz z kamery ukazuje panoramę roztaczającą się na okolice Świeradowa-Zdroju, z stacji narciarskiej SKI&SUN położonej na zboczach Stogu-Izerskiego (1107 m n.p.m.).

Jedną z większych atrakcji w ośrodku narciarskim SKI&SUN jest ośmioosobowa kolej gondolowa, która po raz pierwszy wystartowała w 2008 roku. Napowietrzna kolejka działa przez cały rok, w sezonie letnim urozmaica turystom wyprawy piesze i rowerowe - zimą zaś, ułatwia szusowanie narciarzom. W ośrodku znajduje się jedna z najdłuższych tras narciarskich w Polsce, która ma aż 2500 metrów, w całości oświetlona, a jej średnie nachylenie wynosi 19%.

Ośrodek narciarski SKI&SUN wyróżnia się niespotykanie wysokim poziomem usług, komfortem oraz zaawansowaniem technologicznym, na miarę najlepszych alpejskich kurortów. Niewątpliwie jest to miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w pobliżu, obowiązkowy przystanek dla miłośników sportów zimowych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.2 °C (54 °F)
  • prędkość wiatru: 1.61 km/h (1 mph)
  • wilgotność powietrza: 83 %
  • kierunek wiatru: 168 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: SKI&SUN w miejscowości Świeradów-Zdrój

SKI&SUN

Powiązane kategorie z kamerą nr 109:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.