Kamery online w Polsce
Świeradów-Zdrój ↓
- Widok ze Stogu Izerskiego
- Hala Izerska
- SKI&SUN - górna stacja
- SKI&SUN - Bar
- SKI&SUN - dolna stacja
Świeradów-Zdrój - SKI&SUN - górna stacja
Świeradów-Zdrój kamera - górna stacja
Świeradów-Zdrój to niekwestionowanie jeden z najpiękniejszych sudeckich kurortów, który już od dawana przyciągał nie tylko kuracjuszy, ale także miłośników narciarstwa i pięknej przyrody. Czasy świetności narciarstwa w Świeradowie-Zdroju przypadały na lata 70. i 80. Wówczas funkcjonowało tutaj ponad siedem wyciągów.
Obecnie w Świeradowie-Zdroju znajduje się zaledwie 6 wyciągów narciarskich, jedynie 3 z nich przekraczają 450 metrów długości. Oczywiście najdłuższym tutejszym wyciągiem jest kolejka gondolowa Ski&Sun widoczna na obrazie z kamery. Kolejka pokonuje około 440 metrów różnicy poziomów na dystansie przekraczającym 2 kilometry. Na stokach Stogu Izerskiego wytyczona została niestety tylko jedna trasa o długości około 2500 metrów. W górnej części jest dość łatwa i przyjemna, natomiast niżej jest już o wiele bardziej stroma. Na szczęście trasa jest dość szeroka i bardzo dobrze wyprofilowana, dlatego też nadaje się doskonale zarówno dla zaawansowanych i początkujących narciarzy.
Ośrodek narciarski Ski&Sun jak i cały Świeradów-Zdrój posiadają bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę turystyczną. W obrębie ośrodka funkcjonuje restauracja, bar, a także wypożyczalnia sprzętu. Ośrodek narciarski Ski&Sun położony jest około kilometra od uzdrowiska.
Kamery w pobliżu
Aktualna pogoda

- temperatura: 1.4 °C (34.5 °F)
- prędkość wiatru: 4.59 km/h (2.85 mph)
- wilgotność powietrza: 85 %
- kierunek wiatru: 166 °
- zachmurzenie: 100 %
- ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa
Przykładowy obraz z kamery: SKI&SUN - górna stacja w miejscowości Świeradów-Zdrój

Powiązane kategorie z kamerą nr 932:
Dodaj komentarz
Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.