Sobota, 04.02.2023 20:40

Świeradów-Zdrój - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Świeradów-Zdrój

SKI&SUN w Świeradowie-Zdroju widok z górnej stacji wyciągu

Na obrazie z kamery widzimy bajkowe okolice Gór Izerskich, bogatych w niezwykłą historię, gdzie odbyło się wiele bitew i zbrojnych zatargów .Dziś z kolei spokojne, turystyczne rejony, odwiedzane przez urlopowiczów szukających odpoczynku.

Na północnym zboczu Stogu Izerskiego znajduje się nowoczesna stacja Narciarska Ski&Sun. Jest to jedna z najdłuższych i najlepiej oświetlonych nartostrad w Polsce. Długość tej trasy wynosi 2500 metrów i oświetlona jest 136 lampami, co powinno usatysfakcjonować amatorów nocnej jazdy. W 2012 roku został przygotowany dla narciarzy biegowych "Izerski Szlak Cietrzewia". Do dyspozycji miłośników sportów zimowych są także dwa tory saneczkowe i kilka wyciągów orczykowych. Na terenie kompleksu narciarskiego Ski&Sun znajduje się również wypożyczalnia sprzętu, serwis, sklep z akcesoriami, szkoła narciarska oraz punkt gastronomiczny, gdzie można chwilę odpocząć i dobrze zjeść.

W okresie letnim, turystyka w tych rejonach nie zamiera, są tu liczne szlaki rowerowe i piesze, które zaprowadzą nas do ciekawych i nieznanych miejsc, dzięki którym bliżej poznamy historię Gór Izerskich.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -4.7 °C (23.5 °F)
  • prędkość wiatru: 5.28 km/h (3.28 mph)
  • wilgotność powietrza: 76 %
  • kierunek wiatru: 356 °
  • zachmurzenie: 35 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1038 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Świeradów-Zdrój

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 85:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.