Czwartek, 23.03.2023 02:36

Świeradów-Zdrój - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Świeradów-Zdrój

SKI&SUN w Świeradowie-Zdroju widok z górnej stacji wyciągu

Na obrazie z kamery widzimy bajkowe okolice Gór Izerskich, bogatych w niezwykłą historię, gdzie odbyło się wiele bitew i zbrojnych zatargów .Dziś z kolei spokojne, turystyczne rejony, odwiedzane przez urlopowiczów szukających odpoczynku.

Na północnym zboczu Stogu Izerskiego znajduje się nowoczesna stacja Narciarska Ski&Sun. Jest to jedna z najdłuższych i najlepiej oświetlonych nartostrad w Polsce. Długość tej trasy wynosi 2500 metrów i oświetlona jest 136 lampami, co powinno usatysfakcjonować amatorów nocnej jazdy. W 2012 roku został przygotowany dla narciarzy biegowych "Izerski Szlak Cietrzewia". Do dyspozycji miłośników sportów zimowych są także dwa tory saneczkowe i kilka wyciągów orczykowych. Na terenie kompleksu narciarskiego Ski&Sun znajduje się również wypożyczalnia sprzętu, serwis, sklep z akcesoriami, szkoła narciarska oraz punkt gastronomiczny, gdzie można chwilę odpocząć i dobrze zjeść.

W okresie letnim, turystyka w tych rejonach nie zamiera, są tu liczne szlaki rowerowe i piesze, które zaprowadzą nas do ciekawych i nieznanych miejsc, dzięki którym bliżej poznamy historię Gór Izerskich.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.6 °C (45.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.26 km/h (2.65 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 184 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Świeradów-Zdrój

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 85:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.