Czwartek, 23.03.2023 02:46

Świeradów-Zdrój - Kolej linowa

Kolej linowa - Świeradów-Zdrój

Kamera na kolej linową w Świeradowie-Zdroju

Ośrodek narciarski SKI&SUN w Świeradowie-Zdroju nie tylko zimą ma wiele do zaoferowania, w sezonie letnim nowoczesna kolejka gondolowa zawiezie nas na szczyt Stogu Izerskiego. Oczekując na biały puch możemy zjechać torem tubingowym - świetna zabawa gwarantowana!

Popularność kompleksu narciarskiego SKI&SUN rośnie, za sprawą stosunkowo niedawno (6 lat temu) uruchomionej nowoczesnej kolejki gondolowej. Niewątpliwym atutem jest długa na 2500 metrów trasa narciarska, która jest jedną z najdłuższych i najlepiej oświetlonych w Polsce. Amatorzy nocnej jazdy będą zachwyceni. W pobliżu górnej stacji kolejki linowej znajduje się schronisko PTTK na Stogu Izerskim - dzięki kamerze udostępnionej w naszym serwisie, możecie je również zobaczyć!

Wyjątkowy, podgórski klimat panujący w Świeradowie-Zdroju, zasoby leczniczych wód mineralnych, radonowych oraz pokłady borowiny wspomagające leczenie chorób reumatycznych, przyciągają kuracjuszy z całej Polski i nie tylko. Sieć szlaków pieszych, rowerowych oraz liczne zabytki pomogą urozmaicić czas spędzony w tym mieście.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.2 °C (43.2 °F)
  • prędkość wiatru: 4.2 km/h (2.61 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 183 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kolej linowa w miejscowości Świeradów-Zdrój

Kolej linowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 111:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.