Poniedziałek, 25.09.2023 12:58

Świeradów-Zdrój - Dolna część stoku

Dolna część stoku - Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój kamera na dolną część stoku

Kolejna odsłona stacji narciarskiej SKI&SUN w Świeradowie-Zdroju, tym razem widok na dolną część stoku narciarskiego oznaczonego kolorem czerwonym o długości 2500 metrów. Niewątpliwą atrakcją ośrodka narciarskiego SKI&SUN jest nowoczesna ośmioosobowa kolejka gondolowa, dzięki której w ciągu ok. 8 minut dostaniemy się na szczyt Stogu Izerskiego.

Do Świeradowa-Zdroju turyści oraz kuracjusze zjeżdżają przez cały rok. Unikatowy, podgórski klimat, bardzo dobrze rozwinięta sieć szlaków pieszych oraz rowerowych, zabytki, wody lecznicze, przepiękne widoki oraz bliskość natury, to wszystko sprawia, że miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski oraz Niemiec. Lokalne wody mineralne wspomagają leczenie przede wszystkim chorób reumatycznych, narządów ruchu oraz układu krążenia. Idealne miejsce wypoczynkowe dla całych rodzin, grupy znajomych czy też zakochanych par.

W naszym serwisie znajduje się wiele kamer z ośrodka narciarskiego SKI&SUN w Świeradowie-Zdroju, zapraszamy do oglądania i dzielenia się wrażeniami!

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.9 °C (60.5 °F)
  • prędkość wiatru: 1.9 km/h (1.18 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 107 °
  • zachmurzenie: 1 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1025 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dolna część stoku w miejscowości Świeradów-Zdrój

Dolna część stoku

Powiązane kategorie z kamerą nr 151:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.