Środa, 24.07.2024 16:48

Starachowice - Park

Link źródłowy

Starachowice kamera online na park

Kamera obrotowa, z której obraz mamy szansę oglądać, została zamontowana w Parku Miejskim w Starachowicach położonym pomiędzy ulicą Stanisława Staszica a Aleją Armii Krajowej. Mimo, że historia miasteczka bardzo ściśle związana jest z dużym rozwojem przemysłu, to wielu turystów z pewnością pozytywnie zaskoczy ilość terenów zielonych usytuowanych w mieście.

Widoczna na obrazie z kamery fontanna doskonale podkreśla i wzbogaca nie tylko walory estetyczne, ale także rekreacyjno-wypoczynkowe centrum Starachowic. W parku, oprócz wspomnianej fontanny, przy której latem zbierają się dzieci i dorośli, znajdują się dwa pomniki przyrody, są nimi dęby szypułkowe. Tuż obok dębów, usytuowane jest skalne odkrycie geologiczne, czyli pomnik przyrody nieożywionej, który ze względu na swoje położenie jest ewenementem w skali naszego kraju.

Starachowice to niewątpliwie ciekawe i malownicze miasteczko, które stwarza szereg możliwości spędzania wolnego czasu. Amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji szlaki piesze i rowerowe, a także aż trzy kąpieliska usytuowane w obrębie miasta. Starachowice stanowić mogą także doskonałą bazę wypadową, bowiem w granicach całego powiatu starachowickiego znajduje się wiele wartych zobaczenia zabytków.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.8 km/h (2.36 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 316 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Park w miejscowości Starachowice

Park

Powiązane kategorie z kamerą nr 897:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.