Sobota, 15.06.2024 22:54

Sopot - Plaża z restauracji Smak Morza

Plaża z restauracji Smak Morza - Sopot

Sopot kamera na plażę z restauracji Smak Morza

Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej w restauracji Smak Morza. Lokal usytuowany jest przy plaży i posiada taras, z którego rozciąga się fenomenalny widok na kąpielisko i plażę. Skonsumowanie nawet zwykłej potrawy w tak pięknych okolicznościach przyrody nabiera zupełnie nowego wymiaru. Restauracja Smak Morza położona jest zaledwie kilkaset metrów od sopockiego molo, które widoczne jest w oddali na obrazie z kamery.

Sopocka plaża jest najpopularniejszą plażą trójmiejską. Położona jest w pobliżu popularnego Monciaka, czyli ulicy Bohaterów Monte Casino. Każdego roku odwiedzana jest tłumnie przez licznych amatorów kąpieli wodnych i słonecznych. Niestety, jak to bywa w tak popularnych kurortach nadmorskich, latem plaża jest niesłychanie zatłoczona, a turyści głośni. Nie jest to miejsce, dla osób szukających ciszy i spokoju. Lecz niewątpliwie warto tutaj się wybrać choć raz.

Oczywiście będąc w Trójmieście, grzechem by było nie zawitać na najdłuższym w Polsce molo usytuowanym w Sopocie. Niestety w okresie od kwietnia do października wstęp na molo jest płatny. Z dostępnych lunet na molo, macie szansę dostrzec w oddali tankowiec.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.1 °C (62.7 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża z restauracji Smak Morza w miejscowości Sopot

Plaża z restauracji Smak Morza

Powiązane kategorie z kamerą nr 454:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.