Piątek, 19.04.2024 19:42

Sopot - Plaża

Plaża - Sopot
Link źródłowy

Sopot kamera nad morzem

Sopot to miasto uzdrowiskowe, w którym nikt z przybywających tu turystów z pewnością nie będzie się nudził. To właśnie tu znajduje się najsłynniejsza i najpopularniejsza plaża trójmiejska oraz molo, które jest obowiązkowym miejscem zwiedzania Sopotu. Spokojnie można powiedzieć, że jeśli nie byliście na molo, to Was również w Sopocie nie było.

Sopocka plaża położona jest opodal reprezentacyjnej ulicy miasta - Bohaterów Monte Casino, zwanej również "Monciak". Latem jest to rozrywkowe centrum Sopotu, kiedy pogoda płata figle. Tutejsza plaża jest jedną z niewielu w Polsce posiadających niewielki słodkowodny basen, który został stworzony głównie z myślą o najmłodszych. Ponadto latem, na plaży, dzieci mają do dyspozycji liczne dmuchane poduszki, zamki oraz wiele innych tego typu atrakcji.

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, wizyta na molo w Sopocie jest punktem obowiązkowym, niestety wejście na nie jest płatne w okresie od końca kwietnia, do końca września. Czteroosobowa rodzina za wejście na molo zapłaci około 18 złotych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.6 °C (42.1 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 70 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Sopot

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 378:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.