Czwartek, 30.03.2023 03:19

Sopot - Molo

Molo - Sopot
Link źródłowy

Sopot kamera na molo

Molo w Sopocie niewątpliwie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji w mieście. Każdego roku odwiedzane jest przez setki tysięcy turystów przybywających do miasta. Sopockie molo jest także najdłuższym obiektem tego typu w Polsce. Jego długość wynosi nieco ponad 500 metrów, z czego aż 458 metrów wbija się w głąb Zatoki Gdańskiej.

Wstęp na molo w okresie od końca kwietnia do października jest płatny, zaś w pozostałych miesiącach darmowy. I nawet jeśli, za wstęp na molo podczas urlopu przyjdzie Wam zapłacić, nie powinniście się wahać. Jednym z kilku powodów, dla którego warto wejść na molo są wspaniałe widoki roztaczające się na Zatokę Gdańską, plaże i Sopot. Ponadto, stężenie jodu w miejscach wysuniętych w morze jest nawet dwukrotnie większe, niż na lądzie. Dlatego też warto wybrać się na dłuższy spacer po molo.

Przed molo usytuowany jest Skwer Kuracyjny, gdzie znajduje się zabytkowa fontanna, latarnia morska z punktem widokowym dostępnym dla turystów i muszla koncertowa. W pobliżu funkcjonują liczne punkt gastronomiczne i handlowe.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.3 °C (43.3 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 230 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Molo w miejscowości Sopot

Molo

Powiązane kategorie z kamerą nr 453:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.