Niedziela, 25.09.2022 23:30

Sopot - Plaża z Hotelu Sheraton

Plaża z Hotelu Sheraton - Sopot

Sopot kamera na plażę z hotelu Sheraton

Dzięki kamerze zamontowanej na budynku Hotelu Sheraton w Sopocie mamy szansę podejrzeć wspaniały widok roztaczający się z hotelowych pokoi. Bez wątpienia widok zapiera dech w piersiach, a możliwość oglądania takiego widoku tuż po pobudce natchnie każdego turystę do życia.

Sopot to uznane i bardzo popularne miasto uzdrowiskowego nad Morzem Bałtyckim. Posiada bogatą i dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Oferta noclegowa Sopotu w dużej mierze opiera się na luksusowych hotelach, apartamentach i willach, które zlokalizowane są w pobliżu plaży, czyli najatrakcyjniejszej części miasta. Niestety ceny noclegu w tych obiektach zazwyczaj przekraczają możliwości finansowe zwykłego Kowalskiego.

W Sopocie i całej aglomeracji trójmiejskiej znajdziemy dość dużo ofert kwater prywatnych i pensjonatów, które położone są na obrzeżach miast. Zazwyczaj im tańszy nocleg, tym dalej do plaży i największych atrakcji miasta. Trzeba też pamiętać o tym, że ceny noclegów są najwyższe w szczycie sezonu tj. lipiec-sierpień. Rezerwując noclegi na długo przed urlopem istnieje szansa, że traficie na promocję, a tym samym zaoszczędzicie trochę pieniędzy.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.9 °C (46.2 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 280 °
  • zachmurzenie: 63 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża z Hotelu Sheraton w miejscowości Sopot

Plaża z Hotelu Sheraton

Powiązane kategorie z kamerą nr 455:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.