Sobota, 22.06.2024 05:44

Sopot - Hipodrom

Hipodrom - Sopot

Sopot kamera na Hipodrom

W Sopocie nie sposób się nudzić. Fantastyczna plaża, najdłuższe molo w Polsce, a w sąsiednich miastach mnóstwo miejsc do zobaczenia. Liczne bary, restauracje, muzea a także możliwość odbycia rejsu statkiem lub motorówką sprawiają, że każdy znajdzie tu zajęcie dla siebie.

W samym sercu Trójmiasta, w Sopocie, znajduje się otoczony zielenią światowy kurort jeździectwa - Hipodrom Sopot. Ośrodek organizuje liczne imprezy o charakterze lokalnym, krajowym, a także międzynarodowym. Na kilka dni podczas trwania zawodów, na co dzień spokojne miejsce, zmienia się w tętniący życiem kurort jeździectwa. Turyści, którzy zawsze marzyli o podjęciu nauki jazdy konnej mają szansę spróbować swoich sił właśnie tutaj. Ośrodek prowadzi naukę jazdy konnej od podstaw, prowadzone są tutaj także zajęcia z hipoterapii. Hipodrom Sopot prowadzi także wynajem eleganckich karet ślubnych.

W 2013 roku zakończyła się rewitalizacja historycznego zespołu Hipodromu w Sopocie, który pochwalić się może ponad stu letnią, bogatą historią. Obecnie jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów jeździeckich w Polsce, a nawet Europie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17 °C (62.7 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 55 %
  • kierunek wiatru: 120 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hipodrom w miejscowości Sopot

Hipodrom

Powiązane kategorie z kamerą nr 458:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.