Czwartek, 07.07.2022 07:19

Międzyzdroje ↓

Międzyzdroje - Plaża zachodnia

Link źródłowy

Międzyzdroje kamera na plażę zachodnią

Międzyzdroje to jedno z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich w województwie zachodniopomorskim. Miasteczko, szczycące się mianem uzdrowiska, znane jest przede wszystkim ze wspaniałego mikroklimatu korzystnie wpływającego na zdrowie. Pobyt w Międzyzdrojach zalecany jest szczególnie osobom, które cierpią na choroby górnych dróg oddechowy oraz schorzenia układu krążenia.

W Międzyzdrojach zostały wyznaczone dwa główne kąpieliska nadmorskie, które w sezonie letnim są oblegane licznie przez przebywających tutaj turystów i kuracjuszy. Kąpieliska zostały wyznaczone na długości 500 metrów na wschód i zachód od mola. Międzyzdrojska plaża jest w miarę szeroka, a także bardzo czysta. Dodatkową atrakcją, którą upodobały sobie w szczególności dzieci są dmuchane konstrukcje do skakania.

Spacerując po plaży zachodniej w kierunku Świnoujścia dojdziemy do słynnego klifu na wyspie Wolin, zaś maszerując na wschód dojdziemy do niewielkiej bazy rybackiej. Obraz z kamery ukazuje zachodnią część międzyzdrojskiej plaży.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.9 °C (55.3 °F)
  • prędkość wiatru: 14.37 km/h (8.93 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 211 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża zachodnia w miejscowości Międzyzdroje

Plaża zachodnia

Powiązane kategorie z kamerą nr 422:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.