Środa, 24.07.2024 18:31

Międzyzdroje - Molo

Molo - Międzyzdroje
Link źródłowy

Międzyzdroje kamera na molo

Międzyzdroje to miasteczko liczące około 6000 tysięcy mieszkańców. Usytuowane na wyspie Wolin, w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, około 13 kilometrów od Świnoujścia.

Obok piaszczystej i zadbanej plaży cieszącej się największą popularnością wśród turystów tutaj przebywających, jedną z największych atrakcji jest molo. Z międzyzdrojskiego molo roztacza się fenomenalna panorama na Zatokę Pomorską i oczywiście Morze Bałtyckie. Jest to miejsce szczególnie uwielbione przez zakochane pary, które na dowód wzajemnej miłości mogą zawiesić kłódkę na balustradzie. Charakterystycznym elementem są dwie wieżyczki stojące od dziesiątek lat przed wejściem na molo. Dodatkową atrakcją jest szklana gablota usytuowana w pobliżu wcześniej wspomnianych wież, na której przy pomocy symboli przedstawiono dobę. Kogut symbolizuje poranek, ul oznacza południe, nietoperz - wieczór, zaś ciemną noc symbolizuje sowa.

Widoczne na obrazie z kamery molo jest najdłuższą betonową konstrukcją tego typu w Polsce, jego długość wynosi 395 metrów. Molo służy także jako przystań nadmorska. Statkiem wycieczkowym możecie się stąd wybrać do Świnoujścia lub jednego z niemieckich portów Uznam.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.1 °C (71.8 °F)
  • prędkość wiatru: 13.16 km/h (8.18 mph)
  • wilgotność powietrza: 68 %
  • kierunek wiatru: 308 °
  • zachmurzenie: 2 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Molo w miejscowości Międzyzdroje

Molo

Powiązane kategorie z kamerą nr 419:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.