Sobota, 25.09.2021 02:07

Międzyzdroje - Plaża

Link źródłowy

Międzyzdroje kamera nad morzem

Międzyzdroje to wspaniała propozycja na wakacyjny urlop. Miejscowość malowniczo położona na wyspie Wolin, na skraju Parku Narodowego, wśród fenomenalnych krajobrazów i w sprzyjającym klimacie. Morze, plaża, słońce i kojący szum fal. Jeśli jeszcze nie byliście w Międzyzdrojach, to widok z tej kamery z pewnością was zachęci do odwiedzenia tej wspaniałej, nadbałtyckiej miejscowości.

Długie i szerokie plaże, latem oblegane są przez turystów zażywających kąpieli wodnych i słonecznych. Zaś jesienią, zimą lub wiosną jest to wspaniały teren spacerowy, gdzie odetchniemy pełną piersią i przyjmiemy dużą dawkę jodu. W Międzyzdrojach znajduje się słynne molo, przy którym cumują turystyczne statki pasażerskie. Jest to także wspaniały punkt widokowy, z którego możemy podziwiać wschody i zachody słońca, a także panoramę tutejszej plaży.

W przeciwieństwie do innych miejscowości nadmorskich Międzyzdroje tętnią życiem przez cały rok. Znakomita większość lokali funkcjonuje tu także zimą. Jest to również idealna pora dla amatorów morskich, zimnych kąpieli - morsów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.7 °C (62 °F)
  • prędkość wiatru: 14.4 km/h (8.95 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 252 °
  • zachmurzenie: 94 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Międzyzdroje

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 273:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.