Środa, 28.07.2021 09:01

Kielce - Stok narciarski Stadion

Stok narciarski Stadion - Kielce

Kielce kamera na stok narciarski Stadion

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Stadion położone jest u podnóża góry Pierścienica, pośrodku lasu, na terenie parku krajobrazowego, zaledwie trzy kilometry od centrum miasta. Na obrazie z kamery widoczna jest trasa zjazdowa, która jest głównym elementem, tego niewielkiego ośrodka narciarskiego.

Tutejsze trasy narciarskie wytyczono na zboczach Pierścienicy - wzniesienia w Paśmie Posłowickim w Górach Świętokrzyskich. Na terenie ośrodka narciarskiego Stadion działa podwójny wyciąg orczykowy, wyciąg teleskopowy oraz taśmowy, przeznaczony dla dzieci. Najdłuższa trasa zjazdowa biegnie wzdłuż wyciągu orczykowego, jej długość wynosi 500 m a średnia szerokość trasy to aż 60 m. Wszystkie trasy narciarskie są sztucznie oświetlone oraz naśnieżane a przede wszystkim ratrakowane.

Przy stoku znajduje się trzygwiazdkowy Hotel, a w nim restauracja "Siedem Pokus", która serwuje dania regionalne oraz dania kuchni śródziemnomorskiej. Dla dzieci jedną z największych atrakcji jest dwumetrowa maskotka Pingwina o imieniu Stadion.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 23 °C (73.4 °F)
  • prędkość wiatru: 4.04 km/h (2.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 146 °
  • zachmurzenie: 71 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski Stadion w miejscowości Kielce

Stok narciarski Stadion

Powiązane kategorie z kamerą nr 245:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.