Poniedziałek, 20.05.2024 11:20

Katowice - Strefa Seniora

Strefa Seniora - Katowice
Link źródłowy

Katowice kamera na Strefę Seniora os. Tysiąclecia

Katowice to miasto kojarzące się przede wszystkim jako ogromny ośrodek przemysłowy, nad którym górują kłęby gęstego smogu. Może i jest w tym nieco prawdy, powietrze w Katowicach do najczystszych nie należy, lecz znajdują się tutaj takie miejsca, których większość turystów się nie spodziewa. Do takich miejsc z pewnością należy zaliczyć Strefę Seniora położoną na Osiedlu im. Tysiąclecia Państwa Polskiego.

Strefa Seniora to miejsce stworzone przez Spółdzielnie Mieszkaniową Piast specjalnie z myślą o starszych mieszkańcach Osiedla im. Tysiąclecia Państwa Polskiego. Strefa Seniora to przyjemne miejsce z ławkami, zadbanymi krzewami i drzewami i urządzoną roślinnością. Idealne do nordic walkingu, gry w szachy pod chmurką, czy też spotkań z sąsiadami.

Ciekawostką może być fakt, iż osiedle Tysiąclecia jest tak zadbane i dobrze zorganizowane, że wielu mieszkańców Katowic przyjeżdża tutaj ze swoimi pociechami z innych części miasta, aby mogły one pobawić się na tutejszych placach zabaw. Trzeba szczerze przyznać, że jest to imponujące osiągniecie włodarzy Spółdzielni Mieszkaniowej Piast.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.6 °C (69.1 °F)
  • prędkość wiatru: 1.54 km/h (0.96 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 90 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Strefa Seniora w miejscowości Katowice

Strefa Seniora

Powiązane kategorie z kamerą nr 830:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.