Środa, 24.07.2024 18:12

Katowice - Plac zabaw przy Zawiszy 8

Plac zabaw przy Zawiszy 8 - Katowice
Link źródłowy

Katowice kamera na plac zabaw przy Zawiszy 8

Tak jak już pisaliśmy w poprzednich opisach kamer, Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast zarządzająca osiedlem Tysiąclecia stawia na rozwój stref rekreacyjno-sportowych w obrębie dzielnicy. W ciągu kilku ostatnich lat pojawiły się nowe place zabaw, boiska a także fantastycznie zorganizowana Strefa Aktywności Rodzinnej, w której skład wchodzi: plac zabaw, boiska i niewielki, zielony skwer.

Plac zabaw widoczny na powyższym obrazie z kamery usytuowany jest przy ulicy Zawiszy Czarnego 8, w centrum Osiedla im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Katowicach. Jest to największe osiedle Katowic, a także jedno z największych w Polsce. Zarządzane jest przez Spółdzielnie Mieszkaniową Piast, która bardzo mocno dba o wygląd elewacji i ścian budynków, stąd napisy i graffiti nie utrzymują się nazbyt długo, są na bieżąco zamalowywane. Wśród mieszkańców osiedla znajdują się kibice dwóch drużyn piłkarskich GKS Katowice oraz Ruchu Chorzów, którzy nie często, ale jednak, szczególnie przed ważnymi meczami, próbują pokazać swoją wyższość nad kibicami drużyny przeciwnej przy użyciu graffiti.

Zdjęcia z kamery są potwierdzeniem powyższych słów. Infrastruktura placu zabaw jest bardzo zadbana, tak jak i krzewy go okalające. Niewątpliwie jest to miłe, przyjemne i bezpieczne miejsce, do którego bez większych obaw możemy przyjść ze swoją pociechą.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.9 °C (67.8 °F)
  • prędkość wiatru: 6.21 km/h (3.86 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 329 °
  • zachmurzenie: 86 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac zabaw przy Zawiszy 8 w miejscowości Katowice

Plac zabaw przy Zawiszy 8

Powiązane kategorie z kamerą nr 828:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.