Sobota, 22.06.2024 04:01

Katowice - Strefa fitness na osiedlu Tysiąclecia

Strefa fitness na osiedlu Tysiąclecia - Katowice
Link źródłowy

Katowice kamera na strefę fitness na osiedlu Tysiąclecia

Osiedle im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Katowicach jest osiedlem mieszkalnym. Ze względu na charakter mieszkaniowy dzielnicy, usytuowane są tutaj liczne tereny zielone oraz bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna. Praktycznie w każdej części osiedla znaleźć można choć jeden teren zielony lub skwer.

Obiektyw kamery skierowany został w stronę Strefy Fitness leżącej przy ulicy Zawiszy Czarnego 8. Siłownia pod chmurką została oddana do użytku w lipcu 2014 roku i cieszy się dość dużą popularnością, szczególnie wśród osób starszych i w średnim wieku. Obiekty tego typu pojawiają się w całej Polsce i szczerze trzeba powiedzieć, że przynoszą one wiele pożytku mieszkańcom osiedli, pozwalają na utrzymanie zdrowia i dobrej kondycji.

Osiedle zarządzane jest przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Piast", która z ogromną starannością dba o wygląd elewacji, czystość osiedla i tereny zielone. W administracyjnych granicach osiedla znajduje się ponad 10 terenów zieleni urządzonej, liczne boiska oraz place zabaw.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.7 °C (67.5 °F)
  • prędkość wiatru: 1.79 km/h (1.11 mph)
  • wilgotność powietrza: 98 %
  • kierunek wiatru: 177 °
  • zachmurzenie: 98 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Strefa fitness na osiedlu Tysiąclecia w miejscowości Katowice

Strefa fitness na osiedlu Tysiąclecia

Powiązane kategorie z kamerą nr 825:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.