Sobota, 18.05.2024 16:18

Giżycko - Port Dalba

Port Dalba - Giżycko

Giżycko kamera na basen w Porcie Dalba

Obiektyw kamery skierowany został na basen portowy w Porcie Dalba, który położony jest tuż przy wlocie Kanału Łuczańskiego do Jeziora Niegocin. Port usytuowany jest w odległości zaledwie 500 metrów od centrum Giżycka i około 300 metrów od najbliższych sklepów. W niewielkiej odległości od portu znajdują się także liczne restauracje oraz punkty usługowe.

Port Dalba jest doskonale przygotowany do podjęcia żeglarzy, bowiem oferuje szeroki wachlarz usług. W porcie wymienić można butlę gazową oraz nabić butlę do nurkowania, żeglarze mają także do dyspozycji warsztat szkutniczy. Ponadto Port Dalba posiada także pełne zaplecze sanitarne, prąd i wodę na kei oraz serwis silników.

Jezioro Niegocin jest bardzo chętnie uczęszczane przez żeglarzy. Przez jezioro biegnie szlak żeglowny z Giżycka do Mikołajek, Rucianego-Nidy i do Pisza. Szlak prowadzi w pobliżu zachodniego brzegu jeziora i warto się go trzymać, bowiem na samym środku Jeziora Niegocin znajduje się płytka i rozległa mielizna, która niestety nie jest oznakowana.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.4 °C (70.6 °F)
  • prędkość wiatru: 6.44 km/h (4 mph)
  • wilgotność powietrza: 49 %
  • kierunek wiatru: 139 °
  • zachmurzenie: 1 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Port Dalba w miejscowości Giżycko

Port Dalba

Powiązane kategorie z kamerą nr 961:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.