Sobota, 22.06.2024 05:33

Giżycko - Plac zabaw

Plac zabaw - Giżycko

Giżycko kamera na plac zabaw

Obiektyw kamer skierowany został na plac zabaw usytuowany gdzieś w Giżycku. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić, przy jakiej ulicy, czy też, w której części Giżycka jest on usytuowany. Jeśli wiecie, w której części miasta znajduje się widoczny na zdjęciach z kamery plac zabaw, wówczas prosimy o informację. Oznaczenie kamery na mapie jest czysto orientacyjne.

Coraz więcej osiedli mieszkaniowych decyduje się na udostępnienie widoków z kamer monitoringu do Internetu. Bardzo często daje to szansę mieszkańcom, a w tym wypadku rodzicom na obserwowanie ich dzieci w trakcie pobytu na podwórku, podczas gdy opiekunowie są w domu. Powyższe zdjęcia z kamery są dość dobrej jakości, każdy rodzic bez problemu powinien rozpoznać swoje dziecko.

W Polsce jeszcze bardzo często kamery osiedlowe czy też monitoring miejski uważany jest za naruszanie "prywatności", bowiem ludzie mają wątpliwości jeśli chodzi o gromadzenie danych i tego, kto ma do nich dostęp i kto ich w danym momencie może oglądać. Choć wątpliwości mogą wydawać się uzasadnione, nas przekonują statystyki, bowiem w miejscach, w których monitoring został zamontowany, w znacznym stopniu zmniejszyła się liczba przestępstw.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.2 °C (61.2 °F)
  • prędkość wiatru: 7.34 km/h (4.56 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 111 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac zabaw w miejscowości Giżycko

Plac zabaw

Powiązane kategorie z kamerą nr 956:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.