Piątek, 19.04.2024 21:05

Gdynia - Panorama morza

Panorama morza - Gdynia
Link źródłowy

Gdynia kamera na panoramę morza

Niestety powyższy obraz z kamery jest bardzo słabej jakości i skutecznie uniemożliwia czerpanie przyjemność z podziwiania Morza Bałtyckiego. Istnieje szansa, że przy słonecznej pogodzie, na obrazie z kamery będzie można dostrzec nieco więcej niż rozmazane kontury budynków, i ciemno szarą plamę przedstawiającą morze. Kamera, z której obraz możemy oglądać jest częścią elektronicznej stacji meteorologicznej zamontowanej w Gdyni.

Gdyńska plaża ma do zaoferowania niesłychanie wiele dla turystów przybywających do miasta. Można wręcz powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej ucywilizowanych plaż w Polsce. Latem na plaży funkcjonuje bezpłatny plac zabaw dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina oraz basen, w którym milusińscy popływać mogą na figurkach zwierząt. Nieco starsze dzieci i dorośli pobyt na plaży urozmaicić sobie mogą lotem z przypiętym spadochronem lub jazdą na nartach wodnych, kole lub ogromnym bananie.

Plaża jest dość dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Z dworca PKP w Gdyni na plażę dojdziemy autobusem linii 500 w stronę Gdyńska Plaża, zaś turyści, którzy mają do dyspozycji samochód w pobliżu kąpieliska mają dostępne trzy dość duże parkingi.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5.3 °C (41.5 °F)
  • prędkość wiatru: 4.14 km/h (2.57 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 50 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama morza w miejscowości Gdynia

Panorama morza

Powiązane kategorie z kamerą nr 452:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.