Sobota, 15.06.2024 21:38

Gdynia - Marina

Marina - Gdynia
Link źródłowy

Gdynia Marina kamera na port jachtowy

Marina Gdynia jest największym i najlepiej wyposażonym portem jachtowym w Polsce. Usytuowana w sercu miasta stanowi wspaniałą atrakcję turystyczną, a odbywające się tu dość często imprezy żeglarskie przyciągają licznych amatorów sportów wodnych oraz mieszkańców Trójmiasta i okolic.

Marina Gdynia posiada ponad 250 miejsc cumowniczych dla jednostek o maksymalnym zanurzeniu do 280 cm i długości do 20 metrów. Port wyposażony jest w pełne zaplecze sanitarne, a każde miejsce cumownicze posiada instalację umożliwiającą podłączenie jednostki do prądu i wody. Marina Gdynia cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich, a także zagranicznych żeglarzy.

Marina Gdynia stanowi niemałą atrakcję turystyczną ze względu na dużą ilość jednostek wpływających do portu. Odwiedzając port będziecie mieli szansę zobaczyć różnego rodzaju jednostki pływające. Od małych łódek, aż po luksusowe jachty. W marinie odbywają się liczne imprezy żeglarskie i nurkowe, które przyciągają zawodników z całej Europy. Do najważniejszych należą: Gdynia Sailing Days oraz Targi Wiatr i Woda.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 25 %
  • kierunek wiatru: 280 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Marina w miejscowości Gdynia

Marina

Powiązane kategorie z kamerą nr 451:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.