Środa, 24.07.2024 16:59

Białystok - Widok na miasto

Widok na miasto - Białystok
Link źródłowy

Białystok kamera z budynku BKM na miasto

Kamera zlokalizowana jest na budynku Białostockiego Zakładu Komunikacji Miejskiej. Budynek administracji, siedziba zarządu zakładu oraz zajezdnia autobusowa znajdują się przy ulicy Składowej 11.

Z turystycznego punktu widzenia, ulica Składowa nie jest nazbyt interesująca. Znajdują się tutaj liczne magazyny, zajezdnia autobusowa, Urząd Celny, i jeden z kilku trzygwiazdkowych hoteli w Białymstoku. Kamera ukazuje stację benzynową "Paliwko", która znajduje się przy ulicy Składowej. Kamerą można sterować, lecz panel dostępny jest na zewnętrznej stronie. Kamerą, możecie sterować sami lub wybrać jeden z dostępnych obiektów, który chcecie zobaczyć. Do wyboru jest m.in. kościół św. Rocha oraz świątynia pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła, który znajduje się przy ulicy Pogodnej. Pod punktem Uniwersytet kryje się budynek Instytutu Chemii.

Szkoda, że kamera została zamontowana przy ulicy, której bardzo daleko do reprezentacyjnej. Miejmy nadzieję, że Białystok, który został odkryty przez niewielu turystów, dołoży wszelkich starań, aby kamer przekazujących obraz do internetu ukazało się więcej. Miasto wydaje niestety niewiele pieniędzy na promocję, a kamery nie dość, że do najdroższych nie należą, mogłyby być udostępnione większej ilości osób, bez trwonienia gigantycznych pieniędzy na ewentualne spoty reklamowe w TV.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 26.1 °C (79.1 °F)
  • prędkość wiatru: 2.04 km/h (1.27 mph)
  • wilgotność powietrza: 50 %
  • kierunek wiatru: 263 °
  • zachmurzenie: 91 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok na miasto w miejscowości Białystok

Widok na miasto

Powiązane kategorie z kamerą nr 516:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.