Niedziela, 25.02.2024 08:34

Białystok - Ul. Składowa - Kopernika - Nila

Ul. Składowa - Kopernika - Nila - Białystok
Link źródłowy

Białystok kamera Składowa - Kopernika - Nila

Powyższe zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej na sygnalizacji świetlnej, usytuowanej tuż przy skrzyżowaniu ulicy Mikołaja Kopernika z ulicą Składową, tuż przed tunelem Nila. Zarówno ulica Składowa, jak i ulica Mikołaja Kopernika nie należą do nazbyt reprezentacyjnych. W przypadku obu wcześniej wspomnianych ulic, mieszczą się przy nich głównie magazyny, a także Urząd Celny, stacje paliw oraz zajezdnia autobusowa Komunikacji Miejskiej w Białymstoku.

Turyści przybywający do Białegostoku z pewnością nie mogą narzekać na brak atrakcji. Stosunkowo niedawno, bowiem budowa zakończyła się w 2012 roku, powstała Opera i Filharmonia Podlaska. Jest to nowy obiekt usytuowany w Parku Centralnym, który fenomenalnie został wkomponowany w zieloną przestrzeń parku. W Operze i Filharmonii, oprócz spektakli operowych oraz oczywiście teatralnych, odbywają się także koncerty symfoniczne oraz koncerty muzyki jazzowej, rockowej oraz alternatywnej.

Nieopodal Filharmonii i Opery Podlaskiej, również w Parku Centralnym, znajduje się Białostocki Teatr Lalek oraz stara cerkiew św. Marii Magdaleny. Park Centralny nie należy do największych, niemniej jednak jest dość przyjemnie zorganizowany.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3.4 °C (38.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.16 km/h (1.34 mph)
  • wilgotność powietrza: 95 %
  • kierunek wiatru: 77 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Składowa - Kopernika - Nila w miejscowości Białystok

Ul. Składowa - Kopernika - Nila

Powiązane kategorie z kamerą nr 1070:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.