Czwartek, 08.12.2022 08:35

Białystok - Ul. Sienkiewicza - Ryska

Ul. Sienkiewicza - Ryska - Białystok
Link źródłowy

Białystok kamera Sienkiewicza - Ryska

Kamera została zamontowana na sygnalizacji świetlnej ustawionej przy skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i Ryskiej, a obiektyw kamery skierowany został na ulicę Sienkiewicza, w stronę ulicy Wasilkowskiej. Ulica Sienkiewicza, jeśli chodzi o zabudowę, nie wyróżnia się niczym specjalnym. Po jej obu stronach znajdują się głównie biurowce, w których mieszczą się urzędy i po prostu biura, a także sklepy i punkty usługowe oraz bloki mieszkalne. Nie jest to zdecydowanie ulica, którą mieszkańcy Białegostoku chcieli by się pochwalić.

Ulica Sienkiewicza położona jest w ścisłym centrum Białegostoku. Przebiega tuż przy Rynku Kościuszki, który jest niewątpliwym centrum kulturalnym i rozrywkowym miasta. Wszystkie najważniejsze wydarzenia kulturalne organizowane są właśnie tutaj. Tuż przed Ratuszem zazwyczaj ustawiona zostaje scena. Wówczas ulica Sienkiewicza wyłączona jest z ruchu, i chwilowo funkcjonuje jako "deptak".

Kilka razy w roku, np. tuż przed Wielkanocą, organizowane są "targi", na których można nabyć regionalne specjały, w tym przetwory, chleby, sery, a także różnego rodzaju rękodzieła. Zimą zaś, od grudnia, do stycznia, tuż przy budynku Ratusza, ustawiona zostaje szopka bożonarodzeniowa.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -0.5 °C (31 °F)
  • prędkość wiatru: 5.76 km/h (3.58 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 192 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Sienkiewicza - Ryska w miejscowości Białystok

Ul. Sienkiewicza - Ryska

Powiązane kategorie z kamerą nr 1069:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.