Czwartek, 30.03.2023 18:54

Arłamów - Stok narciarski

Stok narciarski - Arłamów
Link źródłowy

Arłamów kamera na stok narciarski

Hotel Arłamów położony jest w malowniczej, lecz formalnie nie istniejącej już wsi Arłamów, która uległa zniszczeniu w 1945 roku. Przez kilkanaście lat tereny wsi były zupełnie niezamieszkane wskutek powojennego wysiedlenia ludności ukraińskiej do ZSRR oraz za sprawą Akcji "Wisła". Dopiero w latach 70. XX, na miejscu nieistniejącej wsi, wybudowano tajny ośrodek wypoczynkowy Urzędu Rady Ministrów. Obecnie w budynku ośrodka wypoczynkowego mieści się Hotel Rezydencja, który jest częścią czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów.

Hotel Arłamów posiada imponujące zaplecze sportowe dające szereg możliwości spędzania różnorodnie wolnego czasu. W zależności od indywidualnych preferencji turyści mają do dyspozycji pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej i rugby, natomiast w hali sportowej mieszczą się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki. Ponadto niemałą popularnością cieszy się także 19-metrowa ściana wspinaczkowa oraz strzelnice sportowe.

Zimą miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji trzy trasy narciarskie o długości 400, 500 i 700 metrów, które obsługiwane są przez dwa wyciągi orczykowe. Trasy są łagodne i nadają się wprost idealnie do nauki jazdy na nartach i desce snowboardowej. Stok na całej długości jest sztucznie naśnieżany, oświetlony i ratrakowany.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.4 °C (36.3 °F)
  • prędkość wiatru: 11.1 km/h (6.9 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 219 °
  • zachmurzenie: 95 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Arłamów

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 748:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.