Środa, 24.07.2024 17:34

Krościenko ↓

Krościenko - Przejście graniczne - wjazd

Przejście graniczne - wjazd - Krościenko
Link źródłowy

Krościenko kamera przejście graniczne - wjazd

Kamera została zamontowana na przejściu granicznym polsko-ukraińskim w Krościenku, niewielkiej wsi, zamieszkanej przez nieco ponad 600 osób, leżącej w województwie podkarpackim, przy drodze krajowej nr 84, nad rzeką Strwiąż. Obiektyw kamery skierowany został na stronę ukraińską na trzy pasy odpraw granicznych dla samochodów osobowych, które ustawiają się w kierunku Polski.

Krościenko to wieś, którą turyści traktują tylko jako miejscowość "przelotową", lecz jest to dość duży błąd, bowiem ta niewielka mieścina skrywa w sobie ciekawe zabytki architektury sakralnej. W przypadku długich kolejek na granicy i możliwości opuszczenia samochodu, oczywiście pozostawiając w nim kierowcę, warto się wybrać na krótkie zwiedzanie Krościenka. We wsi znajduje się zabytkowa, drewniana cerkiew wzniesiona w XVIII wieku oraz zabytkowy kościółek drewniany z dzwonnicą, który wybudowany został pod koniec XVIII wieku.

Powyższe zdjęcia z kamery zdecydowanie nie należą do nazbyt atrakcyjnych, niemniej jednak warto tutaj zajrzeć, przed planowanym przekroczeniem granicy. Przy elastycznym planie podróży, zdecydowanie łatwiej można wstrzelić się w "okienko" i uniknąć kilkugodzinnego postoju w kolejce.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.6 °F)
  • prędkość wiatru: 6.69 km/h (4.16 mph)
  • wilgotność powietrza: 76 %
  • kierunek wiatru: 317 °
  • zachmurzenie: 83 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Przejście graniczne - wjazd w miejscowości Krościenko

Przejście graniczne - wjazd

Powiązane kategorie z kamerą nr 1183:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.