Niedziela, 06.12.2020 02:18

Arłamów - Klub golfowy

Klub golfowy - Arłamów
Link źródłowy

Arłamów kamera w klubie golfowym

Obiektyw kamery zlokalizowanej w Hotelu Arłamów skierowany jest na pole golfowe „Arłamów Golf Club" mieszące się w dolinie Jamna, która rozciąga się tuż przy hotelu. Malownicze otoczenie pola golfowego, z fantastyczną panoramą rozciągającą się na Bieszczady zachęca do całodziennych gier w golfa.

Infrastruktura pola golfowego składa się z profesjonalnych dołków o zróżnicowanym charakterze, dzięki czemu wyeliminowana została monotonia. Pofałdowany teren jest dobrym miejscem treningu dla graczy o różnym poziomie zaawansowania. Pole dostosowane jest do potrzeb kobiet, mężczyzn oraz dzieci, które także mogą spróbować swoich sił w tym relaksującym sporcie.

Na obrazie z kamery widoczne są okolice ostatniego, dziewiątego dołka, który położony jest w odległości 66 metrów od miejsca startowego. Dodatkowe utrudnienie stanowi znajdujący się tutaj staw, mały bunkier i górki, których ominięcie stanowi wyzwanie godne wprawionego gracza. Po kilku godzinnej grze zmęczeni zawodnicy mogą się wybrać do domu klubu golfowego, gdzie serwowane są ciepłe i zimne napoje oraz alkohol. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wysokiej jakości, zakup akcesoriów oraz zgłoszenie się na kurs golfowy w formie indywidualnej lub grupowej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.1 °C (39.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.28 km/h (2.66 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 138 °
  • zachmurzenie: 32 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Klub golfowy w miejscowości Arłamów

Klub golfowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 749:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.