Środa, 24.07.2024 16:53

Arłamów - Pole golfowe

Pole golfowe - Arłamów
Link źródłowy

Arłamów kamera na pole golfowe

Arłamów to formalnie nie istniejąca już miejscowość, która w czasach PRL owiana była tajemnicą, ze względu na istniejący tutaj niegdyś ośrodek wypoczynkowy Urzędu Rady Ministrów. Dziś w odnowionym budynku ośrodka wypoczynkowego mieści się Hotel Rezydencja, zaś w jego pobliżu działa czterogwiazdkowy Hotel Arłamów wraz z pełnym zapleczem SPA, które razem tworzą olbrzymi kompleks hotelowy.

Dawny ośrodek wypoczynkowy Urzędu Rady Ministrów działał jako zamknięty i utajony ośrodek rządowy. Niegdyś był on jedynie przeznaczony dla najwyższych przedstawicieli władzy PRLu. To właśnie tutaj zjeżdżała się cała elita polityczna Polski oraz ich goście m.in. przywódca Jugosławii Josep Broz Tito, prezydent Francji Valery Giscard oraz król Belgii Baudouin I z żoną.

Jedną z najpopularniejszych rozrywek turystów przybywających do hotelu jest gra w golfa na profesjonalnie przygotowanym polu golfowym usytuowanym w obrębie kompleksu hotelowego. Obecnie historyczny ośrodek w Arłamowie po gruntownym remoncie otrzymał nazwę "Rezydencja" i jest dostępny dla wszystkich. Latem w pobliżu funkcjonuje pole golfowe, natomiast zimą miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji stok narciarski.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.1 °F)
  • prędkość wiatru: 10.48 km/h (6.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 66 %
  • kierunek wiatru: 316 °
  • zachmurzenie: 87 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Pole golfowe w miejscowości Arłamów

Pole golfowe

Powiązane kategorie z kamerą nr 747:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.