Sobota, 25.09.2021 01:20

Wrocław - Woliera

Woliera - Wrocław

Wrocław kamera na Wolierę w Parku Staromiejskim

Wrocław posiada wspaniałe zabytki, a większość z nich znajduje się w sercu stolicy Dolnego Śląska, na Starym Mieście. Zwiedzanie zabytków może okazać się niezwykle męczące, szczególnie w upalne dni. Na szczęście dla turystów, w obrębie Starego Miasta, znajduje się zaciszne miejsce, gdzie w cieniu drzew każdy zwiedzający może spokojnie odpocząć - jest to Park Mikołaja Kopernika, zwany również Staromiejskim.

Na powyższym obrazie z kamery widoczna jest jedna z kilku atrakcji znajdujących się w Parku Mikołaja Kopernika, jest to woliera, która powstała dzięki współpracy z wrocławskim ogrodem zoologicznym. Latem oraz późną wiosną możemy w niej zobaczyć m.in. papugi i bażanty, które na zimę zabierane są z powrotem do zoo. Niewątpliwie jest to fantastyczna atrakcja, a w szczególności dla najmłodszych.

Park Mikołaja Kopernika położony jest przy Teatrze Lalek i biegnie wzdłuż ulicy Teatralnej, od strony południowej otoczony jest fosą miejską. Liczący ponad 1.4 ha Ogród Staromiejski jest wspaniałym miejscem, do którego możemy uciec, szukając schronienia przed zgiełkiem panującym w dużym mieście, bez wyjeżdżania z samego miasta.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.3 °C (59.6 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 250 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Woliera w miejscowości Wrocław

Woliera

Powiązane kategorie z kamerą nr 553:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.